UCS2V101MHD1TN
NichiconNichicon
UCS2V101MHD1TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCS2V101MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCS2V101MHD1TN.pdf2.UCS2V101MHD1TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCS2V101MHD1TN
Tau Wae UCS2V101MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67823 pcs Pepa Raraunga 1.UCS2V101MHD1TN.pdf2.UCS2V101MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCS Ripple Current @ Low Frequency 787.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.575A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-7385-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.276" (7.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose