UCS2E820MHD1TN
NichiconNichicon
UCS2E820MHD1TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCS2E820MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCS2E820MHD1TN.pdf2.UCS2E820MHD1TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCS2E820MHD1TN
Tau Wae UCS2E820MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135483 pcs Pepa Raraunga 1.UCS2E820MHD1TN.pdf2.UCS2E820MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCS Ripple Current @ Low Frequency 690mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.38A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13288-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono General Purpose