UCS2E181MNY9
NichiconNichicon
UCS2E181MNY9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCS2E181MNY9
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCS2E181MNY9.pdf2.UCS2E181MNY9.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCS2E181MNY9
Tau Wae UCS2E181MNY9 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51085 pcs Pepa Raraunga 1.UCS2E181MNY9.pdf2.UCS2E181MNY9.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCS Ripple Current @ Low Frequency 1.035A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.07A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4434
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 180µF Nga tono General Purpose