UCQ1E101MCL1GS
Hua Hua
Tau Wae: UCQ1E101MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: UCQ1E101MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCQ1E101MCL1GS
Tau Wae UCQ1E101MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 226704 pcs Pepa Raraunga UCQ1E101MCL1GS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UCQ Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-17814-2
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.307" (7.80mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono Audio