UCM1H220MCL1GS
NichiconNichicon
UCM1H220MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCM1H220MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCM1H220MCL1GS.pdf2.UCM1H220MCL1GS.pdf3.UCM1H220MCL1GS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCM1H220MCL1GS
Tau Wae UCM1H220MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UCM Ripple Current @ Low Frequency 82.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 165mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-14928-2
UCM1H220MCL1GS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 880 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 22µF