UCL1H101MNL1GS
NichiconNichicon
UCL1H101MNL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCL1H101MNL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCL1H101MNL1GS.pdf2.UCL1H101MNL1GS.pdf3.UCL1H101MNL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCL1H101MNL1GS
Tau Wae UCL1H101MNL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UCL Ripple Current @ Low Frequency 335mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-17463-6
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 180 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.406" (10.30mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF