UCL0J182MNL1GS
NichiconNichicon
UCL0J182MNL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCL0J182MNL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCL0J182MNL1GS.pdf2.UCL0J182MNL1GS.pdf3.UCL0J182MNL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCL0J182MNL1GS
Tau Wae UCL0J182MNL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui 1800µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa UCL
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - SMD
Pitch - Hononga 6.3V Paa / Case 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Ētahi Ingoa 493-3896-6 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 425mA @ 120Hz Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Waehanga Kaihanga UCL0J182MNL1GS Life @ Temp. -
Hapa 80 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm)
Whakaahua nui 1800µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V SMD Nga tono 2000 Hrs @ 105°C