UCJ1E220MCL1GS
NichiconNichicon
UCJ1E220MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCJ1E220MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCJ1E220MCL1GS.pdf2.UCJ1E220MCL1GS.pdf3.UCJ1E220MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCJ1E220MCL1GS
Tau Wae UCJ1E220MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UCJ Ripple Current @ Low Frequency 47.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 95mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-9394-2
UCJ1E220MCL1GS-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 14 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 14 Ohm 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose