UCD2A680MNQ1ZD
Hua Hua
Tau Wae: UCD2A680MNQ1ZD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 100V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCD2A680MNQ1ZD.pdf2.UCD2A680MNQ1ZD.pdf3.UCD2A680MNQ1ZD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCD2A680MNQ1ZD
Tau Wae UCD2A680MNQ1ZD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCD Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose