UCD1E681MCL1GS
NichiconNichicon
UCD1E681MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCD1E681MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCD1E681MCL1GS.pdf2.UCD1E681MCL1GS.pdf3.UCD1E681MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCD1E681MCL1GS
Tau Wae UCD1E681MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UCD Ripple Current @ Low Frequency 475mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 950mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 80 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 680µF Nga tono General Purpose