UCD1E222MNQ1MS
NichiconNichicon
UCD1E222MNQ1MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCD1E222MNQ1MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCD1E222MNQ1MS.pdf2.UCD1E222MNQ1MS.pdf3.UCD1E222MNQ1MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCD1E222MNQ1MS
Tau Wae UCD1E222MNQ1MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCD Ripple Current @ Low Frequency 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-6381-6
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 35 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 2200µF