UCD1C681MNL1GS
NichiconNichicon
UCD1C681MNL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCD1C681MNL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCD1C681MNL1GS.pdf2.UCD1C681MNL1GS.pdf3.UCD1C681MNL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCD1C681MNL1GS
Tau Wae UCD1C681MNL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UCD Ripple Current @ Low Frequency 425mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-6374-2
UCD1C681MNL1GS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 80 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF