UCD1A152MNL1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCD1A152MNL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCD1A152MNL1GS.pdf2.UCD1A152MNL1GS.pdf3.UCD1A152MNL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCD1A152MNL1GS
Tau Wae UCD1A152MNL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UCD Ripple Current @ Low Frequency 475mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 950mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) 0.563" (14.30mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1500µF Nga tono General Purpose