UCD0J331MCL1GS
NichiconNichicon
UCD0J331MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCD0J331MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCD0J331MCL1GS.pdf2.UCD0J331MCL1GS.pdf3.UCD0J331MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCD0J331MCL1GS
Tau Wae UCD0J331MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UCD Ripple Current @ Low Frequency 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 290mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-6345-6
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 320 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF