UCA2W6R8MPD
NichiconNichicon
UCA2W6R8MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCA2W6R8MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCA2W6R8MPD.pdf2.UCA2W6R8MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCA2W6R8MPD
Tau Wae UCA2W6R8MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 277584 pcs Pepa Raraunga 1.UCA2W6R8MPD.pdf2.UCA2W6R8MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UCA Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16697
UCA2W6R8MPD-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 6.8µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCA2W330MHD
UCA2W330MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 90306 pcs
Tikiake: UCA2W330MHD.pdf
RFQ
UCAM-II
UCAM-II
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: MODULE MICRO SERIAL JPEG CAMERA
I roto i te taonga: 4882 pcs
Tikiake: UCAM-II.pdf
RFQ
UCAM-III-116LENS
UCAM-III-116LENS
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: MOD 116DEG UCAM-II JPEG CAMERA
Tikiake: UCAM-III-116LENS.pdf
UCAM-III
UCAM-III
Tikiake: UCAM-III.pdf
UCACSR
UCACSR
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CUTTER BLADE FOR ACSR AND GUY WI
I roto i te taonga: 333 pcs
Tikiake: UCACSR.pdf
UCA2W220MHD6
UCA2W220MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Tikiake: UCA2W220MHD6.pdf
UCA2W330MHD6
UCA2W330MHD6
Tikiake: UCA2W330MHD6.pdf
UCABLE
UCABLE
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: CBL FOR UDM/USC AUX SERIAL PORT
Tikiake:
UCA2W470MHD
UCA2W470MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Tikiake: UCA2W470MHD.pdf
UCA2W330MHD6TN
UCA2W330MHD6TN
Tikiake: UCA2W330MHD6TN.pdf
UCA2W6R8MPD1TD
UCA2W6R8MPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Tikiake: UCA2W6R8MPD1TD.pdf
UCA2W220MHD6TN
UCA2W220MHD6TN
Tikiake: UCA2W220MHD6TN.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel