UCA2G6R8MPD
NichiconNichicon
UCA2G6R8MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCA2G6R8MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCA2G6R8MPD.pdf2.UCA2G6R8MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCA2G6R8MPD
Tau Wae UCA2G6R8MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 332649 pcs Pepa Raraunga 1.UCA2G6R8MPD.pdf2.UCA2G6R8MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UCA Ripple Current @ Low Frequency 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 220mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16290
UCA2G6R8MPD-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 6.8µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UCA2V100MPD1TD
UCA2V100MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 371536 pcs
Tikiake: UCA2V100MPD1TD.pdf
RFQ
UCA2G6R8MPD1TD
UCA2G6R8MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL