UCA2E680MHD
NichiconNichicon
UCA2E680MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCA2E680MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCA2E680MHD.pdf2.UCA2E680MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCA2E680MHD
Tau Wae UCA2E680MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78629 pcs Pepa Raraunga 1.UCA2E680MHD.pdf2.UCA2E680MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCA Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Te kaha 68µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCA2G100MPD
UCA2G100MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 273082 pcs
Tikiake: UCA2G100MPD.pdf
RFQ
UCA2E680MHD6
UCA2E680MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 62073 pcs
Tikiake: UCA2E680MHD6.pdf
RFQ
UCA2E330MHD1TO
UCA2E330MHD1TO
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Tikiake: UCA2E330MHD1TO.pdf
UCA2E470MHD6TN
UCA2E470MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Tikiake: UCA2E470MHD6TN.pdf
UCA2E680MHD1TN
UCA2E680MHD1TN
Tikiake: UCA2E680MHD1TN.pdf
UCA2E470MHD1TO
UCA2E470MHD1TO
Tikiake: UCA2E470MHD1TO.pdf
UCA2E470MHT6
UCA2E470MHT6
Tikiake: UCA2E470MHT6.pdf
UCA2E680MHD6TN
UCA2E680MHD6TN