UCA2E330MHD
NichiconNichicon
UCA2E330MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCA2E330MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCA2E330MHD.pdf2.UCA2E330MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCA2E330MHD
Tau Wae UCA2E330MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5496 pcs Pepa Raraunga 1.UCA2E330MHD.pdf2.UCA2E330MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCA Ripple Current @ Low Frequency 315mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 630mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose