UCA2D100MPD1TD
NichiconNichicon
UCA2D100MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCA2D100MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCA2D100MPD1TD.pdf2.UCA2D100MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCA2D100MPD1TD
Tau Wae UCA2D100MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146891 pcs Pepa Raraunga 1.UCA2D100MPD1TD.pdf2.UCA2D100MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UCA Ripple Current @ Low Frequency 125mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4762-1
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCA2C680MHD1TO
UCA2C680MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 166456 pcs
Tikiake: UCA2C680MHD1TO.pdf
RFQ
UCA2D100MPD
UCA2D100MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL