UBY1J112MHL
Hua Hua
Tau Wae: UBY1J112MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua 63V 1100UF 20% HIGH TEMP LEADED
Ngā Rauemi: UBY1J112MHL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1J112MHL
Tau Wae UBY1J112MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga 63V 1100UF 20% HIGH TEMP LEADED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57030 pcs Pepa Raraunga UBY1J112MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 2.766A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.61A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17736
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.634" (41.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 31 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 1100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 31 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 1100µF Nga tono Automotive