UBY1H362MHL
NichiconNichicon
UBY1H362MHL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBY1H362MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3600UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBY1H362MHL.pdf2.UBY1H362MHL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1H362MHL
Tau Wae UBY1H362MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3600UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58939 pcs Pepa Raraunga 1.UBY1H362MHL.pdf2.UBY1H362MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 2.775A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.7A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14649
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.634" (41.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 23 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 3600µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 23 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 3600µF Nga tono Automotive