UBX1K470MPL1TD
NichiconNichicon
UBX1K470MPL1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBX1K470MPL1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBX1K470MPL1TD.pdf2.UBX1K470MPL1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBX1K470MPL1TD
Tau Wae UBX1K470MPL1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104862 pcs Pepa Raraunga 1.UBX1K470MPL1TD.pdf2.UBX1K470MPL1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UBX Ripple Current @ Low Frequency 275mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 550mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13214-3
UBX1K470MPD1TD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
Te kaha 47µF Nga tono Automotive