UBX1J560MPL1TD
NichiconNichicon
UBX1J560MPL1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBX1J560MPL1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBX1J560MPL1TD.pdf2.UBX1J560MPL1TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBX1J560MPL1TD
Tau Wae UBX1J560MPL1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136961 pcs Pepa Raraunga 1.UBX1J560MPL1TD.pdf2.UBX1J560MPL1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UBX Ripple Current @ Low Frequency 215mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 430mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13209-3
UBX1J560MPD1TD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
Te kaha 56µF Nga tono Automotive