UBW1A221MPD1TA
NichiconNichicon
UBW1A221MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBW1A221MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBW1A221MPD1TA.pdf2.UBW1A221MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBW1A221MPD1TA
Tau Wae UBW1A221MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 158355 pcs Pepa Raraunga 1.UBW1A221MPD1TA.pdf2.UBW1A221MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UBW Ripple Current @ Low Frequency 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 340mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 135°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 135°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 260 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 135°C
Te kaha 220µF Nga tono Automotive