UBT2E470MHD8TN
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBT2E470MHD8TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 250V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.UBT2E470MHD8TN.pdf2.UBT2E470MHD8TN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBT2E470MHD8TN
Tau Wae UBT2E470MHD8TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 250V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 81686 pcs Pepa Raraunga 1.UBT2E470MHD8TN.pdf2.UBT2E470MHD8TN.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UBT Ripple Current @ Low Frequency 225mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 337.5mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 47µF Nga tono Automotive