UBT1V471MHD8
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBT1V471MHD8
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 35V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.UBT1V471MHD8.pdf2.UBT1V471MHD8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBT1V471MHD8
Tau Wae UBT1V471MHD8 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 35V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 173244 pcs Pepa Raraunga 1.UBT1V471MHD8.pdf2.UBT1V471MHD8.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UBT Ripple Current @ Low Frequency 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.33A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-17585
UBT1V471MHD8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C
Te kaha 470µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UBT2A100MPD8
UBT2A100MPD8
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 100V THRU HOLE
I roto i te taonga: 453327 pcs
Tikiake: UBT2A100MPD8.pdf
RFQ
UBT1V331MPD1TD
UBT1V331MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 242316 pcs
Tikiake: UBT1V331MPD1TD.pdf
RFQ
UBT1V471MHD
UBT1V471MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: UBT1V471MHD.pdf
UBT2A100MPD1TA
UBT2A100MPD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Tikiake: UBT2A100MPD1TA.pdf
UBT1V471MHD8TO
UBT1V471MHD8TO
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 35V THRU HOLE