UBT1J471MHD8
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBT1J471MHD8
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 63V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.UBT1J471MHD8.pdf2.UBT1J471MHD8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBT1J471MHD8
Tau Wae UBT1J471MHD8 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 63V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 70450 pcs Pepa Raraunga 1.UBT1J471MHD8.pdf2.UBT1J471MHD8.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UBT Ripple Current @ High Frequency 1.46A @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Teitei - Tae (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Te kaha 470µF