UBT1J330MPD8TD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBT1J330MPD8TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 63V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.UBT1J330MPD8TD.pdf2.UBT1J330MPD8TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBT1J330MPD8TD
Tau Wae UBT1J330MPD8TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 63V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 320692 pcs Pepa Raraunga 1.UBT1J330MPD8TD.pdf2.UBT1J330MPD8TD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UBT Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 33µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UBT1J330MPD
UBT1J330MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 358889 pcs
Tikiake: UBT1J330MPD.pdf
RFQ
UBT1J330MPD8TA
UBT1J330MPD8TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 63V THRU HOLE
I roto i te taonga: 309778 pcs
Tikiake: UBT1J330MPD8TA.pdf
RFQ
UBT1J470MPD1TD
UBT1J470MPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Tikiake: UBT1J470MPD1TD.pdf
UBT1J330MPD8
UBT1J330MPD8