UBT1H4R7MPD8TD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBT1H4R7MPD8TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 50V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.UBT1H4R7MPD8TD.pdf2.UBT1H4R7MPD8TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBT1H4R7MPD8TD
Tau Wae UBT1H4R7MPD8TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 50V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 420756 pcs Pepa Raraunga 1.UBT1H4R7MPD8TD.pdf2.UBT1H4R7MPD8TD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UBT Ripple Current @ Low Frequency 42.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 85mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 4.7µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UBT1H4R7MPD8
UBT1H4R7MPD8
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V THRU HOLE