UBT1H471MHD8
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBT1H471MHD8
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 50V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.UBT1H471MHD8.pdf2.UBT1H471MHD8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBT1H471MHD8
Tau Wae UBT1H471MHD8 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 50V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 126890 pcs Pepa Raraunga 1.UBT1H471MHD8.pdf2.UBT1H471MHD8.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UBT Ripple Current @ Low Frequency 825mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.65A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-17582
UBT1H471MHD8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C
Te kaha 470µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UBT1H470MPD8TA
UBT1H470MPD8TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 50V THRU HOLE
I roto i te taonga: 299485 pcs
Tikiake: UBT1H470MPD8TA.pdf
RFQ
UBT1H4R7MPD
UBT1H4R7MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 492014 pcs
Tikiake: UBT1H4R7MPD.pdf
RFQ
UBT1H471MHD8TO
UBT1H471MHD8TO
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 50V THRU HOLE