UAS2G390MHD1TN
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UAS2G390MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 39UF 20% 400V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.UAS2G390MHD1TN.pdf2.UAS2G390MHD1TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UAS2G390MHD1TN
Tau Wae UAS2G390MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 39UF 20% 400V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 65729 pcs Pepa Raraunga 1.UAS2G390MHD1TN.pdf2.UAS2G390MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UAS Ripple Current @ Low Frequency 255mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 408mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 39µF Nga tono General Purpose