UAQ2G330MHD
Hua Hua
Tau Wae: UAQ2G330MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UAQ2G330MHD.pdf2.UAQ2G330MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UAQ2G330MHD
Tau Wae UAQ2G330MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66374 pcs Pepa Raraunga 1.UAQ2G330MHD.pdf2.UAQ2G330MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UAQ Ripple Current @ Low Frequency 195mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 312mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UAQ2G100MHD1TO
UAQ2G100MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 135489 pcs
Tikiake: UAQ2G100MHD1TO.pdf
RFQ
UAQ2G470MHD
UAQ2G470MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 65430 pcs
Tikiake: UAQ2G470MHD.pdf
RFQ
UAQ2G330MHD6
UAQ2G330MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL