TVX2A4R7MAD
NichiconNichicon
TVX2A4R7MAD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX2A4R7MAD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 100V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX2A4R7MAD.pdf2.TVX2A4R7MAD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX2A4R7MAD
Tau Wae TVX2A4R7MAD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 219168 pcs Pepa Raraunga 1.TVX2A4R7MAD.pdf2.TVX2A4R7MAD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari -
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa 493-14832
TVX2A4R7MAD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 4.7µF