TVX1V681MCD
NichiconNichicon
TVX1V681MCD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1V681MCD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 35V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1V681MCD.pdf2.TVX1V681MCD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1V681MCD
Tau Wae TVX1V681MCD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 35V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84834 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1V681MCD.pdf2.TVX1V681MCD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa TVX Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-14307
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 680µF Nga tono General Purpose