TVX1H221MCD1LT
NichiconNichicon
TVX1H221MCD1LT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1H221MCD1LT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 50V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1H221MCD1LT.pdf2.TVX1H221MCD1LT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1H221MCD1LT
Tau Wae TVX1H221MCD1LT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 114601 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1H221MCD1LT.pdf2.TVX1H221MCD1LT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia x 0.827" L (10.00mm x 21.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 410mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa 493-14330-2
493-14330-3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 220µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TVX1H330MAD
TVX1H330MAD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 50V AXIAL
I roto i te taonga: 218598 pcs
Tikiake: TVX1H330MAD.pdf
RFQ
TVX1H221MCD
TVX1H221MCD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 50V AXIAL