TVX1E153MDD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1E153MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 25V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1E153MDD.pdf2.TVX1E153MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1E153MDD
Tau Wae TVX1E153MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 25V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13250 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1E153MDD.pdf2.TVX1E153MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa TVX Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 15000µF