TVX1C471MAD
NichiconNichicon
TVX1C471MAD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1C471MAD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 16V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1C471MAD.pdf2.TVX1C471MAD.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1C471MAD
Tau Wae TVX1C471MAD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 16V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 139622 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1C471MAD.pdf2.TVX1C471MAD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia x 0.827" L (8.00mm x 21.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 430mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 645mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-14401
TVX1C471MAD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose