TVX0J471MAD
NichiconNichicon
TVX0J471MAD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX0J471MAD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 6.3V AXIAL
Ngā Rauemi: TVX0J471MAD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX0J471MAD
Tau Wae TVX0J471MAD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 6.3V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 203355 pcs Pepa Raraunga TVX0J471MAD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia x 0.669" L (8.00mm x 17.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 330mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari -
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa 493-14802
TVX0J471MAD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 470µF