RVA1C330MNG
NichiconNichicon
RVA1C330MNG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RVA1C330MNG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 33UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 1.RVA1C330MNG.pdf2.RVA1C330MNG.pdf3.RVA1C330MNG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RVA1C330MNG
Tau Wae RVA1C330MNG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 33UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5096 pcs Pepa Raraunga 1.RVA1C330MNG.pdf2.RVA1C330MNG.pdf3.RVA1C330MNG.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa FPCAP, VA
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 493-6672-6
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 55 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 16V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 55 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF