RUA1E150MLG
NichiconNichicon
RUA1E150MLG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RUA1E150MLG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 15UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 1.RUA1E150MLG.pdf2.RUA1E150MLG.pdf3.RUA1E150MLG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RUA1E150MLG
Tau Wae RUA1E150MLG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 15UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4483 pcs Pepa Raraunga 1.RUA1E150MLG.pdf2.RUA1E150MLG.pdf3.RUA1E150MLG.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa FPCAP, UA
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 493-7058-6
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 70 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF 25V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 70 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 15µF