RPS0J471MCN1GS
NichiconNichicon
RPS0J471MCN1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPS0J471MCN1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: 1.RPS0J471MCN1GS.pdf2.RPS0J471MCN1GS.pdf3.RPS0J471MCN1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPS0J471MCN1GS
Tau Wae RPS0J471MCN1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RPS
Ripple Current @ Low Frequency 430mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.3A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-3837-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.461" (11.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 15 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose