RNU1E331MDN1PH
NichiconNichicon
RNU1E331MDN1PH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNU1E331MDN1PH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNU1E331MDN1PH.pdf2.RNU1E331MDN1PH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNU1E331MDN1PH
Tau Wae RNU1E331MDN1PH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50981 pcs Pepa Raraunga 1.RNU1E331MDN1PH.pdf2.RNU1E331MDN1PH.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6635-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 14 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 14 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RNU1E331MDNASQPH
RNU1E331MDNASQPH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V T/H
I roto i te taonga: 77796 pcs
Tikiake: RNU1E331MDNASQPH.pdf
RFQ
RNU1E391MDN1
RNU1E391MDN1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 390UF 20% 25V T/H
I roto i te taonga: 38849 pcs
Tikiake: RNU1E391MDN1.pdf
RFQ
RNU1E331MDN1
RNU1E331MDN1