RNU1E221MDNASQ
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNU1E221MDNASQ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNU1E221MDNASQ.pdf2.RNU1E221MDNASQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNU1E221MDNASQ
Tau Wae RNU1E221MDNASQ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80619 pcs Pepa Raraunga 1.RNU1E221MDNASQ.pdf2.RNU1E221MDNASQ.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 465mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.65A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16401
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 16 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RNU1E221MDNASQKX
RNU1E221MDNASQKX
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H
I roto i te taonga: 69309 pcs
Tikiake: RNU1E221MDNASQKX.pdf
RFQ
RNU1E221MDN1PX
RNU1E221MDN1PX
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 79803 pcs
Tikiake: RNU1E221MDN1PX.pdf
RFQ
RNU1E330MDN1PX
RNU1E330MDN1PX
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V T/H
Tikiake: RNU1E330MDN1PX.pdf
RNU1E221MDNASQPX
RNU1E221MDNASQPX