RNU1A100MDSASQ
NichiconNichicon
RNU1A100MDSASQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNU1A100MDSASQ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 10UF 20% 10V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNU1A100MDSASQ.pdf2.RNU1A100MDSASQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNU1A100MDSASQ
Tau Wae RNU1A100MDSASQ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 10UF 20% 10V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 278829 pcs Pepa Raraunga 1.RNU1A100MDSASQ.pdf2.RNU1A100MDSASQ.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14257
493-14257-1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 220 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 220 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose