RNU0J221MDS1
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNU0J221MDS1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNU0J221MDS1.pdf2.RNU0J221MDS1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNU0J221MDS1
Tau Wae RNU0J221MDS1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 256566 pcs Pepa Raraunga 1.RNU0J221MDS1.pdf2.RNU0J221MDS1.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 320mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 20 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF