RNU0G102MDN1
NichiconNichicon
RNU0G102MDN1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNU0G102MDN1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 1000UF 20% 4V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNU0G102MDN1.pdf2.RNU0G102MDN1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNU0G102MDN1
Tau Wae RNU0G102MDN1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 1000UF 20% 4V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 181264 pcs Pepa Raraunga 1.RNU0G102MDN1.pdf2.RNU0G102MDN1.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 570mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RNU0E152MDN1KX
RNU0E152MDN1KX
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H
I roto i te taonga: 163726 pcs
Tikiake: RNU0E152MDN1KX.pdf
RFQ
RNU0G102MDN1PX
RNU0G102MDN1PX
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 1000UF 20% 4V T/H