RNS1D330MDS1
NichiconNichicon
RNS1D330MDS1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNS1D330MDS1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNS1D330MDS1.pdf2.RNS1D330MDS1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNS1D330MDS1
Tau Wae RNS1D330MDS1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 370616 pcs Pepa Raraunga 1.RNS1D330MDS1.pdf2.RNS1D330MDS1.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa FPCAP, RNS
Ripple Current @ Low Frequency 220mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.2A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14237
RNS1D330MDS1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 49 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 49 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose