RNE0J271MDS1
NichiconNichicon
RNE0J271MDS1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNE0J271MDS1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 270UF 20% 6.3V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNE0J271MDS1.pdf2.RNE0J271MDS1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNE0J271MDS1
Tau Wae RNE0J271MDS1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 270UF 20% 6.3V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 325558 pcs Pepa Raraunga 1.RNE0J271MDS1.pdf2.RNE0J271MDS1.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa FPCAP, RNE
Ripple Current @ Low Frequency 360mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.6A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6622
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 11 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 11 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 270µF Nga tono General Purpose