RL81V101MDN1
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RL81V101MDN1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V T/H
Ngā Rauemi: 1.RL81V101MDN1.pdf2.RL81V101MDN1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL81V101MDN1
Tau Wae RL81V101MDN1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 84974 pcs Pepa Raraunga 1.RL81V101MDN1.pdf2.RL81V101MDN1.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RL8
Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16419
RL81V101MDN1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RL822-150K-RC
RL822-150K-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 1.75A 58 MOHM TH
I roto i te taonga: 147512 pcs
Tikiake: RL822-150K-RC.pdf
RFQ
RL81C271MDNASQKX
RL81C271MDNASQKX
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 159849 pcs
Tikiake: RL81C271MDNASQKX.pdf
RFQ
RL81V101MDN1PX
RL81V101MDN1PX
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V T/H