RL80E561MDNASQPX
NichiconNichicon
RL80E561MDNASQPX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RL80E561MDNASQPX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
Ngā Rauemi: 1.RL80E561MDNASQPX.pdf2.RL80E561MDNASQPX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL80E561MDNASQPX
Tau Wae RL80E561MDNASQPX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 246820 pcs Pepa Raraunga 1.RL80E561MDNASQPX.pdf2.RL80E561MDNASQPX.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RL8
Ripple Current @ Low Frequency 610mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 6 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RL80E561MDN1
RL80E561MDN1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
I roto i te taonga: 220707 pcs
Tikiake: RL80E561MDN1.pdf
RFQ
RL80E821MDNASQKX
RL80E821MDNASQKX
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
I roto i te taonga: 332041 pcs
Tikiake: RL80E821MDNASQKX.pdf
RFQ
RL80E561MDNASQ
RL80E561MDNASQ